Андерс Аслунд – Як будувався капіталізм

Видатному шведу – дипломатові, професору економіки та знавцю історії, політології, антропології та ще багато чого іншого потроху, належить ще низка чудових робіт із новітньої економічної історії.

Роботи присвячено, головним чином, перехідним економікам. Ми відкрили для себе цього автора завдяки його роботі “Як Україна стала ринковою економікою та демократією“, однак, мірою ознайомлення з рештою доробку, присвяченого цій темі, ми усвідомили, що картина буде неповною, якщо оминути увагою ось цю працю – “Як будувався Капіталізм” (оригінальна назва – “How Capitalism Was Built”).

На цій сторінці ми вирішили викласти окремі глави та уривки цієї книги – вона доповнює вищезгадану книгу про Україну, і робить загальний огляд як колишньої комуністично-соціалістичної системи, засад її побудови, причин та ходу розпаду, виділяючи місцеві особливості та виділяючи тенденції та (уже) певні закономірності, що діють для перехідних економік на прикладі країн Центральної Європи, Південно-Східної Європи, Прибалтики та СНД.

 

Для попереднього перегляду доступні наступні частини книги:

  1. Глава 1 – Комунізм та його смерть
  2. Глава 8 – Демократизація проти авторитаризму (переклад у прогресі)

Поділитись в соц. сетях

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex

2 коментарі Андерс Аслунд – Як будувався капіталізм

  1. Пінґбек: Білорусь: другим роковинам «Плошчы» присвячується | Українські реформи

  2. Пінґбек: Ключова реформа, котрої немає у реанімаційному пакеті | Спільнобачення

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>