Анотація до книги

Андерс Аслунд був глибоко пов’язаний з Україною та її економічними реформами ще з 1985р. та випустив на цю тему чимало публікацій. Він сміливо передрік розпад совєцької комуністичної системи у своїй книзі «Боротьба Ґорбачова за економічні реформи» (1989р.). Він працював економічним консультантом в українському уряді з 1994р. по 1997р., був одним із засновників Київської школи економіки та залишається її спів-головою. 2004-го року він співголовував Комісії по Україні Ордену Об’єднаних націй «Пропозиція для Президента: Нова хвиля реформ».

Він є автором дев’яти книг, у тому числі книги «Російська капіталістична революція: чому ринкові реформи перемогли, а демократія – ні» (2007р.), котру було оголошено видатною науковою працею-вибором року-2008, а також «Як будувався капіталізм: трансформація Центральної та Східної Європи, Росії та Центральної Азії» (2007р.), котру журнал The Economist назвав однією з найкращих книжок 2007р. Він також був спів-редактором праці «Економічна реформа в Україні: незавершений порядок денний» (2000р.) та «Революція в помаранчевих тонах» (2006р.).

Доктор Аслунд розпочав діяльність в Інституті Міжнародної Економіки Петерсона у якості старшого наукового співробітника 2006 року. Він був директором російської та євразійської програми Фонду Карнеґі за міжнародний мир; був засновуючим директором Стокгольмського Інституту перехідних економік; захистив докторську дисертацій в Оксфордському Університеті.

Поділитись в соц. сетях

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex

Теґи:

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>